Informacje

kredyt dla firm
23.03.2023

Kredyty dla firm 2023 - wymagania

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wydatkami, które należy pokrywać co miesiąc. Dodatkowo nie należy zapominać o inwestowaniu w działalność, ponieważ rozwój jest bardzo ważny. Nie zawsze jednak przychody pozwalają nam spełnić wszystkie wymagania. Co zrobić w tej sytuacji? Na rynku istnieje kilka skutecznych rozwiązań, między innymi kredyt i pożyczka dla firm, którą może zaciągnąć przedsiębiorca.

przekredytowanie
23.03.2023

Przekredytowanie – czym jest i jak sobie radzić z zadłużeniem?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się, na zaciągniecie pożyczki lub kredytu gotówkowego. Wpływa na to nie tylko trudna sytuacja życiowa, ale również łatwość w jej otrzymaniu. Formalności nie przerażają jak dawniej, a dodatkowo warunki nie są już tak wygórowane, co jest łatwym sposobem na podreperowanie domowego budżetu.

warunki kredytu hipotecznego
23.03.2023

Kredyt hipoteczny przy działalności gospodarczej. Czy łatwo go uzyskać?

Każdy marzy o własnych czterech kontach. Niestety w Polsce, aby kupić nieruchomość za gotówkę, musimy pracować wiele lat lub posiadać naprawdę dobrze płatną pracę, aby przyśpieszyć cały proces. Z pomocą przychodzi nam kredyt hipoteczny. W tym przypadku pod uwagę brane jest źródło dochodów. Większe szanse na jego przyznanie mają duże firmy, jeśli natomiast chodzi o jednoosobowe działalności gospodarcze, to występują pewne utrudnienia. Czym się różni, zaciągniecie kredytu hipotecznego w obu tych przypadkach? Sprawdźmy!

Layer 1
06.10.2022

Wakacje kredytowe

Rząd przygotował ustawę, która ma na celu pomóc wszystkich kredytobiorcom. Na czym polega? Czy każdy będzie mógł skorzystać z takiej pomocy? Na jakich zasadach?