Opinie

Wspaniałe wsparcie

Z dużą ostrożnością podchodzę do pożyczek i myślę, że gdyby nie profesjonalna obsługa i łatwa do zrozumienia umowa, to do dziś byłabym na etacie. Obecnie pracuję z domu, prowadzę swój mały biznes, który przynosi zadowalające dochody. Spłacam pożyczkę i odkładam na rozwój mojej manufaktury. Dziękuję Grupa Finanse za wsparcie i miłą obsługę.

Profesjonaliści w akcji

Moja firma korzysta co kilka lat z tego rodzaju wsparcia, aby udoskonalić i doposażyć zaplecze produkcyjne. Za każdym razem jestem pewien, że inwestycja się zwróci. Tak było też w tym przypadku. Najbardziej doceniam szybkość działania i profesjonalną obsługę.

Wszystko tak jak powinno być

Jasne zasady, czytelna i przejrzysta umowa, a co najważniejsze szybka wypłata. Tego było mi trzeba, aby nie moje długi nie powiększały się z każdym miesiącem. Już niedługo kredyt zostanie spłacony, a ja mogę spokojnie prowadzić dalej swoją Szkołę Nauki Jazdy.

Współpraca na poziomie

Dzięki kredytom od Grupy Finanse nie musiałem wybierać pomiędzy wielkością siedziby mojej firmy a wielkością działki pod jej budowę. Udało mi się pogodzić indywidualne możliwości z biznesplanem. Kredyt spłaciłem dość szybko, więc współpraca była krótka, ale bardzo wygodna i na poziomie.

Pożyczka była dobrą decyzją

Jeśli miałbym wymieniać zalety kredytu dla firm, to musiałbym podkreślić czas oczekiwania na decyzję. Moja decyzja kosztowała mnie wiele tygodni, decyzja banku nie kazała mi czekać, ani tygodnia dłużej, już po 3 dniach wiedziałem, że mogę szykować się na ponowne otwarcie swojej restauracji po okresie pandemii. Nie było łatwo, ale pożyczka dla firm była dobrą decyzją. Polecam

Wrócę do Was!

Panowie dziękuję za doradztwo i za pomoc. Wydaje mi się, że jeszcze skorzystam z Waszej oferty, a na pewno będę polecać znajomym. Pozdrawiam

Postawiłam na jedną kartę

Kredyty to coś, czego wystrzegałam się całe życie. Czasami jednak trzeba postawić wszystko na jedną kartę, szczególnie kiedy sytuacja tego wymaga. Pandemia i jej skutki zmusiły mnie do otwarcia własnego punktu przedszkolnego, czego nie żałuję. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na Grupę Finanse i dziś mogę cieszyć się nową drogą zawodową.