Kredyty na spłatę ZUS i US

KREDYT NA SPŁATĘ ZUS I US

W sytuacji, kiedy zbliża się termin spłaty zobowiązań związanych z ZUS i Urzędem Skarbowym, a sytuacja finansowa naszej firmy jest w nie najlepszym stanie, bierzemy pod uwagę negatywne konsekwencje, które mogą nas spotkać.  
Najlepszym rozwiązaniem zatem będzie zaciągnięcie kredytu dla firm, który umożliwi nas spłatę ciążących zobowiązań oraz zagwarantuje ciągłość finansową naszego przedsięwzięcia. Jeśli natomiast nie posiadamy doświadczenia w zaciąganiu tego rodzaju kredytów to warto jest skontaktować się z doświadczonym biurem, które specjalizuje się w tego typu sprawach i zna rynek kredytowy. Oferujemy Państwu w tej kwestii pomoc i zapewniamy, że zajmiemy się sprawą natychmiastowo.

Jeśli nie chcesz mieć problemów urzędowych związanych z zaległościami w opłacie składek należy wziąć kredyt dla firm, który rozwiąże wszystkie te problemy. Aby decyzja była wydana szybko i pozytywnie dla przedsiębiorcy powinien on zapoznać się z nasza ofertą i skorzystać z usług naszych doświadczonych pracowników.

PROBLEMY Z URZĘDEM SKARBOWYM I ZUS

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju zobowiązania związane ze spłatą tego typu są konieczne i bardzo ważne. Zaleganie z ich opłacaniem prowadzić mogą do negatywnych konsekwencji w postaci:

 • Karnych odsetek
 • Dodatkowych opłat
 • Brak zdolności kredytowej
 • Wpis hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości przedsiębiorcy
 • Zajęcie konta bankowego
 • Zajęcie majątku przedsiębiorcy
 • Wpis firmy do Krajowego Rejestru Dłużników
 • Brak zasiłku chorobowego
 • Brak zasiłku macierzyńskiego
 • Brak możliwości przedawnienia długu

Wielu przedsiębiorców w sytuacji początkowej zalegania ze składkami bagatelizuje problem nie biorąc pod uwagę, że brak kolejnych comiesięcznych wpłat namnaża ilość problemów z tym związanych.

Aby uniknąć wszystkich negatywnych konsekwencji związanych z zadłużeniem kredyt dla firm będzie najlepszym rozwiązaniem.  
Każdy z przedsiębiorców ma możliwość sprawdzenia stan swojego zadłużenia. Możemy zrobić to na stronie Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE). Dodatkowo urzędy wysyłają pisemne wezwanie do uregulowania zaległości. Każde takie upomnienie wiąże się z dodatkowymi kosztami.  

 

ZALEGŁOŚCI W US I ZUS A KREDYT

W sytuacji, w której przedsiębiorca zalega z opłacaniem składek w ZUS i US, jego zdolność kredytowa przestaje istnieć. Widnieje w BIK, więc banki nie traktują przedsiębiorcy jako wiarygodnego klienta. Bardzo często zdarza się, że instytucje finansowe, z którymi kontaktujemy się w sprawie kredytu wymagają od nas zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami, po zapoznaniu się z nasza ofertą okazuję się jednak, że na rynku znajdą się banki, które go nie wymagają, zwłaszcza w sytuacji, gdy wnioskujemy o nie wysoką kwotę.

JAKI KREDYT NA SPŁATĘ ZUS I US WYBRAĆ?

Nasze doświadczenie i znajomość rynku kredytowego pozwala nam na wyszukanie najkorzystniejszego kredytu dla naszych klientów. Oczywiste jest, że każdy przedsiębiorca decydujący się na niego posiada inne wymagania i sytuację finansową. Dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każda prowadzona przez nas czynność wykonywana jest rzetelnie. Zależy nam na pozytywnym rozwiązaniu i korzystnych warunkach satysfakcjonujących naszego klienta. Ponieważ obecnie instytucje finansowe oferują przedsiębiorcom wiele rodzajów kredytu, powinni Państwo zastanowić się jakiego najbardziej potrzebują. Przedstawiamy kilka z nich:

 • Kredyt celowy na spłatę ZUS i US-  najczęściej wybierany, ponieważ część kwoty, która dotyczy zadłużenia w urzędach jest przelewana od razu na ich konta. Pracodawca po udowodnieniu spłaty zadłużeń, drugą część dostaje na konto.
 • Kredyt obrotowy- ten wybór oznacza minimum formalności oraz szybką weryfikację.
 • Kredyt inwestycyjny- udzielany długoterminowo, kwota zależna jest od zdolności finansowej przedsiębiorcy, środki mogą zostać wypłacane jednorazowo lub w transzach.
 • Kredyt pomostowy- udzielony maksymalnie na 3 miesiące
 • Kredyt konsolidacyjny- niska rata, wysoka kwota kredytu, połączenie kilku zobowiązań w jedno o niższej kwocie, możliwość wydłużenia okresu spłaty kredytu, to wszystkie zalety tego rodzaju kredytu.
 • Kredyt dla firm bez zaświaczeń

KREDYT NA SPŁATY ZADŁUŻEŃ W URZĘDZIE SKARBOWYM I ZUS NIE MUSI BYĆ DROGI

Nasi klienci nie muszą martwić się, że zaciągając kredyt dla firm przepłacą lub warunki będą nie korzystne. Przedsiębiorcy, którzy nie posiadają doświadczenia w tego typu sprawach często szukają pomocy w internecie, pytają znajomych lub korzystają z pomocy niedoświadczonych pośredników. Niestety często prowadzi to do zaciągnięcia kredytów na niekorzystnych warunkach. Nasi pracownicy specjalizują się w tego typu sprawach, są rzetelni i sumienni a do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Dzięki naszej pomocy wszystkie formalności staną się mniej uciążliwe, gwarantujemy im naszą pomoc na każdym etapie.

Aby nie stracić płynności finansowej oraz uniknąć wszystkich negatywnych konsekwencji związanych z nie opłacaniem składek warto jest zapoznać się z ofertami kredytodawców i skorzystanie z ich usług. Dzięki temu przedsiębiorcy zyskają czas na rozwiązanie ich problemów.  
Na rynku istnieje wiele instytucji finansowych, które oferują klientom korzystne kredyty. Nasi pracownicy oferują każdemu z klientów pomoc we wszystkich formalnościach. Pomogą również przejść przez wszystkie etapy związane z zaciągnięciem kredytu, między innymi:

 • Znalezienie korzystnej oferty
 • Wynegocjowanie korzystnych warunków
 • Ustalenie raty i terminu spłaty
 • Pomoc w otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej
 • Pomoc przy skompletowaniu dokumentów
 • Pomoc przy podpisaniu umowy
 • Stały kontakt do momentu wypłaty środków.

Po kontakcie z naszym pośrednikiem przedsiębiorca zostaje w sposób rzetelny poinformowany o rodzajach i warunkach kredytowych, a także uzyskuje odpowiedzi na każde z jego pytań. W razie jakichkolwiek wątpliwości pracownik udziela mu wszystkich informacji. Nasza firma cechuje się długoletnim doświadczeniem oraz skutecznością w wykonywaniu wszelkich działań. Dzięki temu mamy możliwość oszacowania najkorzystniejszego kredytu, dobranego indywidualnie do sytuacji i stanu finansowego firmy.  
Po zebraniu wszystkich informacji oraz przekazaniu ich klientowi, to on decyduje o przygotowaniu wniosku kredytowego. Dzięki temu, że nasza firma posiada tak duże i długie doświadczenie na rynku, skuteczność naszych działań jest bardzo wysoka. Szanse uzyskania pozytywnej decyzji są bardzo wysokie, a korzystne warunki kredytowe są naszym atutem. Po zakończeniu naszych działań klientowi zostaną wypłacone środki, które będzie mógł wykorzystać w celu spłaty bieżących i zaległych zobowiązań.

SZYBKIE I BEZPIECZNE ŚRODKI NA SPŁATĘ SKŁADEK

 W naszej karierze pomogliśmy już wielu klientom z całej Polski. Przez lata wypracowaliśmy markę, specjalizującą się w skutecznym pomaganiu przedsiębiorcom. Nasi specjaliści są wykwalifikowani, są to osoby, które w przeszłości pracowali w bankach i innych instytucjach finansowych. Dzięki temu tak dobrze znają oni sytuację, która panuje na rynku kredytowym.  
Klienci, którzy z nami współpracowali są usatysfakcjonowani dlatego, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie. Chętnie podejmujemy się współpracy również z firmami, które są w trudnej sytuacji finansowej. Jesteśmy od tego, żeby zapoznać się z potrzebami klienta i mu pomóc.

Wniosek kredytowy, umowa kredytowa oraz wszystkie formalności z nimi związane są dla niedoświadczonego człowieka trudne i wydawać się mogą nie do przeskoczenia. Decyzja o kredycie jest ważna i oczywiste jest, że ma ogromny wpływ na Państwa dalsze życie. Bardzo duży nacisk kładziemy na transparentność działań.

Jakie więc czynniki sprawiają, że kredyt dla firm jest tak atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć działalność lub mają problemy finansowe? Kredyt taki opłacalny jest z kilku ważnych powodów, pozwala między innymi:

 • Uniknąć wszystkich negatywnych skutków, związanych z niepłaceniem składek w terminie
 • Uzyskać wysoką kwotę kredytu, która pozwala na regulację wszystkich składek
 • Wydłużenie okresu spłaty
 • Brak przedpłat
 • Indywidualne ustalenie warunków spłaty kredytu

Często zdarza się tak, że przedsiębiorcy zgłaszają się do naszej firmy po pomoc w celu uzyskania kredytu dla firm w momencie, w którym zaległości w opłacaniu składek są już dość wysokie. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu żadna sprawa, nawet ta najtrudniejsza nas nie przeraża.

CO MOŻEMY ZYSKAĆ DZIĘKI KREDYTOWI NA SPŁATĘ SKŁADEK ZUS I US

 • Terminowa spłata zaległych oraz bieżących zobowiązań dotyczących składek ZUS i US
 • Korzystne warunki kredytowe
 • Szybka wypłata środków
 • Korzystne dopasowanie rat i terminów spłaty
 • Wliczenie kredytu w koszty uzyskanego przychodu
 • Wysoka kwota kredytu

Pamiętaj, że w sytuacji, gdy nie wywiążesz się z obowiązku podatkowego, skutki będą dotkliwe. 
Zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu dla firm wiąże się także z zobowiązaniami musi spełnić kredytobiorca:

 • wykorzystanie środków na cel przeznaczony w umowie
 • spłata kredytu z odsetkami
 • jeśli bank tego wymaga- spłata prowizji
 • dostarczenie dokumentów niezbędnych do dokonania zdolności kredytowej
 • umożliwienie bankowi czynności związanych ze sprawdzeniem spłat rat w terminie

W sytuacji, gdy kredytobiorca musi zgłosić upadłość lub nie spłaca rat w określonym terminie należy rozwiązać sprawę w sposób polubowny na przykład zmniejszając comiesięczną ratę lub wydłużyć okres spłaty zadłużenia.

ZAŚWIADCZENIE O NIEZALEGANIU Z OPŁACANIEM SKŁADEK

Jeśli przedsiębiorca stara się o kredyt, który umożliwi mu spłatę zadłużeń w ZUS i Urzędzie Skarbowym to instytucja finansowa nie będzie brała ich pod uwagę.  W takim przypadku nie będzie wymagała od nas zaświadczenia o niezaleganiu z opłacaniem składek. Przedsiębiorca, który ma problemy finansowe nie powinien zwlekać z decyzją o jego zaciągnięciu. Jest to najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie. W przypadku, gdy zaświadczenie jest nam niezbędne, możemy uzyskać je osobiście lub za pośrednictwem poczty i PUE.

Przedsiębiorca, który się z nami skontaktuje otrzyma szczegółowe informacje oraz pomoc:

 • Pośrednik odpowie na wszystkie pytania
 • Pracownik wyszuka najkorzystniejszą ofertę kredytu zgodnie z zapotrzebowaniem klienta oraz sytuacją finansową firmy
 • Klient otrzyma pomoc w wypełnianiu wniosku
 • Firma zapewni wsparcie na każdym etapie formalności.

PODSUMOWANIE

Od lat skutecznie pozyskujemy kredyty na spłatę zadłużeń w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Nie pobieramy również przedpłat za zajęcie się sprawami naszych klientów. Priorytetem naszych wyspecjalizowanych pracowników jest zadowolenie klienta, wsparcie oraz pomoc na każdym etapie kredytowania aż do sfinalizowania transakcji. Traktujemy klientów indywidualnie i niezwłocznie zajmujemy się każdą s powierzonych nam spraw.

Nasza firma nie udziela kredytów z własnych środków. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu ich z banków i innych instytucji finansowych.