Kredyt dla firm

Obecnie wiele osób decyduje się na założenie lub rozwój własnej działalności gospodarczej. Stało się to z czasem bardzo atrakcyjnym pomysłem zarówno na rozwój osobisty jak i możliwość zarobienia dobrych pieniędzy. Niestety często zdarza się, że nie wszystko idzie po naszej myśli, klientów nie jest tak dużo jak zakładaliśmy, a spadek dochodów prowadzi do zaległości w ZUS-ie czy Urzędzie Skarbowym. Starając się w tej sytuacji o kredyt, najczęściej bank odrzuca nasz wniosek. Nie mając doświadczenia w tego typu sprawach przerasta nas ilość wymaganych dokumentów, trudne pytania kredytodawców i długi czas formalności z tym związanych. Chętnie pomożemy naszym klientom uzyskać dofinansowanie, zarówno spółkom jak i działalnościom gospodarczym.

Co zrobić w sytuacji, w której staramy się o kredyt na rozwój naszej działalności a bank odmawia nam kredytu? Nasze doświadczenie oferuje wszystkim klientom rzetelną pomoc i wsparcie na każdym etapie dotyczącym wzięcia kredytu.

 1. Pomożemy w wyborze odpowiedniej oferty pożyczki dla firm
 2. Przedstawimy Państwu w sposób rzetelny wszystkie informacje na temat dostępnych kredytów
 3. Pomożemy naszym klientom na każdym etapie pozyskania najkorzystniejszego kredytu.

CO W SYTUACJI, GDY MAMY POMYSŁ NA BIZNES, ALE BRAKUJE NAM FUNDUSZY NA JEGO ROZWÓJ?

Kredyt na założenie działalności gospodarczej

Nasza firma od kilku lat bardzo skutecznie pozyskuje wszelkiego rodzaju kredyty dla firm z całej Polski. Bardzo często zdarza się tak, że mimo wspaniałego planu na założenie firmy okazuje się, że nie mamy środków na wyposażenie biura, modernizację maszyn lub szkolenia dla pracowników. Kredyt dla firm wydaje się w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem oraz pozwoli na szybką realizację naszych założeń i potrzeb. Ponieważ na rynku istnieje wiele firm, które są dla nas dużą konkurencją zależy nam na rozwijanie działalności. Do tego jednak potrzebujemy dodatkowej gotówki. Niestety zaciąganie kredytów dla firm jest wbrew pozorom bardzo niebezpiecznym sposobem na inwestycję w przyszłość. Faktem jest, że dzięki nim firmy mają możliwość rozwoju oraz przezwyciężenie trudnych momentów związanych z problemami finansowymi. Dzięki kontaktowi z naszą firmą oraz współpracy maja Państwo gwarancję realizacji swoich planów dzięki kredytom bankowym dla firm. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz naszej rzetelności mamy możliwość wyszukania atrakcyjnych ofert oraz negocjacji odpowiednich warunków, zadowalających naszego klienta. Dzięki nam znalezienie odpowiedniej oferty dla Państwa biznesu stanie się proste.

KORZYSTNY KREDYT GOTÓWKOWY DLA FIRM

Na rynku istnieje wiele firm, które oferują kredyty online i tradycyjne. Posiadają one wiele zalet, chociażby możliwość rozwoju czy pokrycie zobowiązań związanych z comiesięcznymi wydatkami. Kredyty dla firm to produkt wykorzystywany przez wielu przedsiębiorców, który jest sprawdzony i bezpieczny. Nasza firma ułatwi Państwu znalezienie korzystnego kredytu na start, zarówno obrotowego, inwestycyjnego oraz samochodowego. Bardzo chętnie wspieramy rownież klientów, którzy są zainteresowani pozyskaniem kredytu w celu otwarcia nowej działalności gospodarczej. Dzięki naszej znajomości rynku w przypadku utraty płynności z powodu wysokich rat, będą mieć Państwo również możliwość kredytu konsolidacyjnego dla firm.

KREDYT KONSOLIDACYJNY DLA FIRM

Kredyt konsolidacyjny dla firm pozwala na spłatę kilku zobowiązań jednym kredytem. Rata takiego kredytu musi być niższą niż ta sumująca wszystkie inne zobowiązania. Powinna tez cechować się dłuższą terminowością spłaty oraz zmniejszeniem ilości długów. Utrzymanie płynności finansowej firmy oraz pozyskanie dużej ilości klientów jest założeniem każdego przedsiębiorcy. Czasem jednak zdarza się tak, że rzeczywistość mija się z naszymi założeniami a suma łącznych rat jest tak wysoka, że nie jesteśmy w stanie terminowo ich spłacać. W takiej sytuacji jednak kredyt konsolidacyjny staje się dla nas idealnym rozwiązaniem dając nam możliwość płynności finansowej i uniknięcie dalszych kłopotów.  
Kredyt konsolidacyjny nie różni się zbyt wiele od tego dla osób prywatnych. Jest on niczym innym jak umożliwienie połączenia wszystkich zobowiązań w jedno. Ponieważ mamy duże doświadczenie w zaciąganiu wszelkiego rodzaju kredytów, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom, że rata będzie dopasowana indywidualnie do każdego klienta dając mu tym samym możliwość jej terminowej spłaty. Jesteśmy w stanie wynegocjować korzystne warunki kredytu, dzięki czemu unikną Państwo przepłacania na zobowiązaniu. Pamiętaj! Pomożemy Ci niezależnie od tego jak trudna jest kondycja Twojego przedsiębiorstwa.

KREDYT OBROTOWY

Jest to kredyt, który udzielany jest wyłącznie przedsiębiorcom prowadzącym już swoją działalność gospodarczą, którzy potrzebują dodatkowej gotówki. Pieniądze z takiego rodzaju kredytu właściciel firmy może przeznaczyć na dowolny cel, który związany jest z prowadzeniem działalności, między innymi na opłatę bieżących rachunków, wynagrodzenia dla pracowników, opłatę rat wcześniej zaciągniętych pożyczek. Ważne jest, aby przed zaciągnięciem takiego kredytu zapoznać się z jego odmianami:

 • w rachunku bieżącym- tak zwany rewolwingowy, przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy posiadają już konto w konkretnym banku. Jego zaletą jest to, że właściciel nie musi składać dodatkowym dokumentów i wyjaśniać na jaki cek potrzebne są mu pieniądze.
 • W rachunku kredytowym- udzielany jest na konkretny cel, który trzeba zadeklarować w wypełnianym wniosku, a pieniędzy tych nie można przeznaczyć na inne wydatki. Kredyt tego rodzaju przyznawany jest przedsiębiorcy w całościowej kwocie, a spłata ustalona jest w postaci harmonogramu.
 • Kredyt z gwarancjami- jest to rodzaj kredytu z jego zabezpieczeniem. Dodatkowo nie jest to dotacja więc nie powstają na nas żadne dodatkowe zobowiązania podatkowe.
 • Pod hipotekę- klienci zazwyczaj zaciagają go we własnym celu mieszkaniowym. Środki te przyznawane są więc pod zastaw nieruchomości.
 • Konsorcjalny- przyznawany jednemu klientowi  wspólnie przez kilka banków.

Z kredytu odnawialnego jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca może skorzystać wielokrotnie.  Oznacza to również, że każdorazowa spłata powoduje to, że jego limit zostaje odnowiony. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że limitu kredytu nie można przekroczyć.

KREDYT INWESTYCYJNY

Jest to kredyt, który udzielany jest przedsiębiorcom na opłacenie nowych inwestycji. Zaletą takiego wyboru jest to, że banki nie posiadają górnej granicy dostępności kwot. Zazwyczaj firma, która stra się o taki rodzaj kredytu powinna posiadać wkład w wysokości w postaci 20-30 % wartości całej inwestycji. Na rynku obecnie są jednak banki, które nie posiadają takich wymagań.  Do wyboru mamy dwa jego rodzaje:

 • długoterminowe-  przyznawany nawet do 20 lat, kredyt jednak można spłacić wcześniej i w takim wypadku możliwa jest okresowa karencja w spłacie rat.
 • Krótkoterminowe- do roku
 • średnioterminowe- od roku do lat trzech

O kredyt inwestycyjny mogą starać się nie tylko duże firmy, ale również osoby prowadzące jednoosobową działalność. Jak sama nazwa wskazuje powinien być przeznaczony tylko na wszelkiego rodzaju inwestycje, na przykład:

 • zakup maszyn, urządzeń produkcyjnych
 • zakup nieruchomości należących do firmy
 • zakup licencji i patentów

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którzy chcieliby rozwinąć swoją firmę, jednak brakuje im na to środków. Samo uzyskanie kredytu nie jest trudne, najlepiej będzie skontaktować się z doświadczonym ekspertem, który podejdzie do naszej sprawy indywidualnie i pomoże nam dobrać odpowiedni kredyt. Jego pomoc może okazać się również podczas kompletowania niezbędnych dokumentów jak i wypełnienie wniosku na kredyt. Jakich dokumentów będzie wymagał od nas bank?Zazwyczaj są to:

 • Biznesplan
 • odpis z KRS
 • zaświadczenie o numerze REGON
 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej
 • umowa spółki
 • dokumenty finansowe- deklaracja PIT- 36, rachunek zysków i strat
 • wyciąg z konta firmowego
 • dokumenty prawne i formalne przedsiębiorstwa.

POŻYCZKA DLA PRZEDSIĘBIORCY

Pożyczka dla przedsiębiorcy jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają zobowiązania dotyczące wypłaty dla pracowników, realizowanie nowych inwestycji czy inne bieżące wydatki. Kapitał, który Państwo pozyskają dzięki naszej pomocy, będą mogli Państwo wykorzystać na każdy dowolny cel dotyczący prowadzenia działalności gospodarczej. Poznając indywidualne potrzeby firmy pomożemy klientowi w wyborze ostatecznego rodzaju zobowiązania.  
Jeśli więc jako przedsiębiorca potrzebujesz dodatkowych funduszy to pożyczka dla przedsiębiorcy jest korzystnym rozwiązaniem. Nasza firma specjalizująca się w tego rodzaju sprawach może pozyskać dla klientów wysokie kwoty na bardzo dobrych warunkach bez dodatkowych zabezpieczeń. Dzięki naszym negocjacjom dostosujemy okresy i raty spłaty do możliwości firmy. Gwarantujemy również, że nie obciąży to budżetu i nie naruszy płynności finansowej. Pożyczka dla przedsiębiorcy daje nam możliwość spełniania założeń o dobrze presperującym przedsięwzięciu.

UMOWA KREDYTOWA

Umowa kredytowa powinna zostać zawarta na piśmie i zawierać takie informacje jak:

 • strony umowy
 • cel kredytu
 • kwotę oraz walutę
 • prowizję i oprocentowanie zaciąganego kredytu
 • warunki i zasady kredytu
 • zabezpieczenie
 • wyplata środków- gotówka lub przelew na konto

KREDYT NA SPŁATĘ ZUS I URZĘDU SKARBOWEGO

Spłata zobowiązań dotyczących ZUS-u i US będzie możliwa dzięki kredytowi. Oczywiste jest, że regulowanie tego typu należności jest obowiązkowe i trzeba je regulować w terminie. Jeśli natomiast nie jesteśmy w stanie się z nich wywiązywać wiąże się to ze stresem oraz dotkliwymi karami finansowymi. Ryzykując z zaleganiem z tego typu składkami ryzykujemy egzekucją komorniczą oraz z egzekucją majątku firmowego. Pomożemy uzyskać korzystny kredyt dzięki któremu bez problemów będą mieli Państwo możliwość dalszego prowadzenia działalności i co z tym się wiąże zwiększyć jej dochody.

DUŻE DOŚWIADCZENIE, RZETELNOŚĆ ORAZ SKUTECZNOŚĆ TO CECHY, KTÓRE PREZENTUJĄ NASZĄ FIRMĘ.

Zespół składa się z doradców, którzy od kilku lat bardzo skutecznie przeprowadzają naszych klientów przez wszystkie etapy związane z zaciąganiem kredytów dla firm. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu mamy możliwość wynegocjowania najkorzystniejszych warunków spłaty co wpływa również na jej terminowość.   
W sposób bardzo rzetelny odpowiemy szczegółowo na wszystkie Państwa pytania udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami do zakończenia całego procesu.

KREDYT DLA FIRM W PRAKTYCE

Wysokość kredytu jaki możemy wziąć bez zabezpieczenia wynosi około 620 tysięcy złotych. Całość środków możemy przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Niema obowiązku przedstawiania faktur za poniesione wydatki. Dodatkową zaletą jest możliwość długiego terminu kredytowania, wynosi on do 144 miesięcy. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć gwarancję, że ich płynność finansowa pozostanie bez zmian. Może się zdarzyć, że podczas podpisania umowy kredytowej konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami w ZUS lub Urzędzie Skarbowym. W tej sytuacji mogą Państwo liczyć na nasza pomoc. Dzięki nam oraz skuteczności jaką się cechujemy klienci mogą spodziewać się pozytywnej decyzji z banku oraz wypłaty środków w ciągu 24 godzin. Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie a sprawą zajmujemy się natychmiastowo.

PYTANIA KLIENTÓW

1. Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

Obecnie banki oferują klientom wiele atrakcyjnych kredytów dla firm. Wszystkie ich rodzaje, które posiadają w ofercie różnią się przede wszystkim celem przeznaczenia, wymaganiami, kosztami, kwotą oraz formalnością. Najbardziej pożądanymi kredytami są inwestycyjne i obrotowe. Te pierwsze można przeznaczyć na wydatki związane z zakupem sprzętu, licencji i patentów. W przypadku kredytu obrotowego mogą posłużyć do opłacenia materiałów, rachunków i pracowników.

2. Jak długo powinna istnieć firma przed staraniem się o kredyt?

Długość istnienia firmy często wpływa na pozytywna decyzję banków, zależy przede wszystkim od ich wymagań. Warunkiem jaki w tej kwestii stosowanym jest wobec przedsiębiorców jest roczne prowadzenie przedsięwzięcia, czasem dwa lata.  Dzieje się tak dlatego, że bardzo często firmy, które są początkujące upadają.

3. Czy firma z krótkim stażem może starać się o kredyt?

Tak. Również firmy, które nie posiadają długiego stażu mają możliwość dostania korzystnego kredytu na bardzo dobrych warunkach. Wiemy, że założenie firmy oraz jej prowadzenie wiąże się z wieloma wydatkami związanymi z zakupem materiałów, autem w leasingu i wynajmem lokalu. Nowi przedsiębiorcy mogą więc w tym wypadku liczyć na tak zwany kredyt na start. Jeśli nie posiadają Państwo doświadczenia warto jest zwrócić się do pośrednika. Cały proces jest trudny i czasochłonny, a dodatkowo kredytobiorcy nie mają gwarancji, że wszystko zakończy się sukcesem. Oferujemy naszym klientom pomoc oraz stały kontakt podczas całego procesu wzięcia kredytu, na każdym jego etapie.

4. Jakie dokumenty wymagane są podczas składania wniosku na kredyt?

Każdy z banków posiada swoje wytyczne i wymagania podczas składania wniosku na kredyt. Kredytodawca może poprosić o takie dokumenty jak:

 • zeznania podatkowe za ubiegły rok
 • dokumenty księgowe
 • wyciągi z rachunku bankowego
 • zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS i Urzędzie Skarbowym

Określone grupy zawodowe mają możliwość starania się o kredyt na oświadczenie. Warto już na przed złożeniem wniosku skomplementować wszystkie potrzebne dokumenty, to pozwoli skrócić czas samego jego złożenia jak i wypłaty świadczenia.

5. Czy warto wziąć kredyt dla firm?

Na rynku istnieje wiele banków oraz firm pożyczkowych, które oferują osobom prywatnym pomoc w celu rozwoju przedsięwzięcia. Dają tym między innymi możliwość rozwoju i utrzymania firmy na rynku. Wielu przedsiębiorców interesujących się ich ofertami zadaje sobie pytanie czy jest to rzeczywiście opłacalne i korzystne rozwiązanie. Czy takie dodatkowe comiesięczne zobowiązanie nie pogrąży ich już na samym początku i czy nie doprowadzi do upadłości firmy. Istotne jest w takich wypadkach, aby ustalić potrzeby firmy i jej sytuację finansową. Nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie, dzięki temu podchodzą do każdego klienta indywidualnie i znajdą dla Państwa najkorzystniejsze oferty kredytów, a także pomogą wynegocjować idealne warunki.

Czym charakteryzuje się kredyt dla firm?

Oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy mają możliwość skorzystania z kredytu obrotowego, inwestycyjnego oraz odnawialnego. Jedynym warunkiem jest posiadanie działalności gospodarczej. Każdy właściciel firmy może starać się o dofinansowanie na wydatki związane z jego przedsięwzięciem.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt dla firm?

Pierwszym podstawowym warunkiem jest posiadanie działalności gospodarczej, kolejnym krokiem jest zapoznanie się z wymogami kredytodawców i spełnienie ich. Dodatkowo firma powinna posiadać co najmniej roczny staż. Niektóre banki wymagają od właścicieli wyciągu z konta bankowego oraz biznesplanu. W przypadku, kiedy przedsiębiorca zdecyduje się na współpracę z nami otrzyma pomoc w ich skompletowaniu a załatwienie formalności skróci się dla niego samego do minimum.

Na co można przeznaczyć środki z kredytu firmowego?

Wszystko zależy od tego jaki kredyt chcemy zaciągnąć:

 • Kredyt inwestycyjny możemy przeznaczyć na zakup środków transportu, nieruchomości czy wyposażenie biura.
 • Kredyt obrotowy będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy gotówki na opłacenie bieżących wydatków (ZUS, Urząd Skarbowy), wynagrodzenia dla pracowników

Dzięki kontaktowi z naszą firmą będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie w sposób rzetelny i wyczerpujący odpowiemy na wszystkie pytania. Nasze doświadczenie i skuteczność, umożliwia klientom spłatę zobowiązań i wydatków związanych z przedsięwzięciem. Nie udzielamy kredytów z własnych środków, jedynie wspomagamy przedsiębiorców podczas starań o ich uzyskanie na każdym ich etapie.